×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

آزاد 66

شيوه‌اي تضميني براي تسخير قلب ديگران

برترین ها: خيلي‌ها اعتقاد دارند كه عشق فقط يك افسانه است و در دنيايي كه آدم‌ها، حتي وقت كافي براي انجام كارهاي ضروري و شخصي ندارند، آيا هنوز مي‌شود كساني را پيدا كرد كه عاشق كسي باشند؟ وقتي به كسي علاقه داري حتما دوست داري او هم مثل شما همان حس را داشته باشد اما گاهي با همه علاقه و اشتياقي كه به شريك زندگي‌ات داري متوجه مي‌شوي آن طرف سكه خيلي خوشايند شما نيست. نه تنها او را به سمت خودت جذب نمي‌كني بلكه از ميزان عشق و علاقه او نسبت به‌خودت آگاهي نداري اما نترس چون اگر واقعا تصميم بگيري كه دوباره همراه زندگي‌ات را عاشق خودت كني، مي‌تواني اين كار را انجام دهي. در همين لحظه همه مشكلات ارتباطت را فراموش كن و با تمركز، كارهايي كه برايت مي‌گوييم را انجام بده. معطل نكن!
نقاب را بردار

اين‌كه همان‌طور باشي كه هستي كار سختي است؟‌ پس چرا بيشتر اوقات در حال بازي‌كردن نقشي هستي كه اصلا شباهتي به ويژگي‌هاي خودت ندارد؟ تا كي مي‌تواني نقش يك آدم كامل كه هيچ عيب و ايرادي ندارد را بازي كني؟ اگر روزي خسته شدي و ناگهان فشار مدت‌ها سكوت را روي شريكت خالي كردي، فكر نمي‌كني با اين كار او را بيشتر شوكه مي‌كني؟ بدون اين‌كه ترس از دست دادن همراهت را داشته باشي صادقانه و با جسارت از عقايد و احساس‌هايت حرف بزن و به او نشان بده كه چه ديدگاهي در مورد او و زندگي‌ات داري حتي اگر نظرت مخالف ديدگاه‌هاي او باشد نترس، چون وقتي با قدرت موضع‌گيري‌ات را مشخص مي‌كني و فرياد مي‌زني كه وجود داري، زيبايي بيشتري را براي شريكت به‌وجود مي‌آوري اما اگر يك خانم هستيد بايد يك راز كوچك را هم بداني. بيشتر خانم‌ها به دليل روحيات خاصي كه دارند در نخستين ملاقات‌ها همه احساسات خود را بيرون مي‌ريزند و هرچيزي كه به ذهن‌شان مي‌رسد را براي شريك‌شان بازگو مي‌كنند. دست نگه داريد، چون شما سال‌هاي سال فرصت داريد كه در كنار هم زندگي كنيد و از سرگرمي‌ها و احساسات‌تان حرف بزنيد. نكته كليدي ما به شما قدري پيچيده بودن است. از روي اين ويژگي به سادگي رد نشويد و سعي كنيد براي مرد زندگي‌تان قدري مبهم باشيد. بگذاريد او به‌تدريج كشف‌تان كند.


وقتي عشق همه زندگي‌ات مي‌شود

مردان حتي آن‌هايي كه واقعا عاشق يك زن مي‌شوند تنها بخشي از ذهن و زندگي خود را درگير يك ارتباط مي‌كنند اما زني كه عاشق شد همه زندگي‌اش صرف عشقي مي‌شود كه درگيرش شده است. مگر نمي‌خواهي همراه و شريكت را عاشق خودت كني؟ پس براي شروع ياد بگير كه كمتر در مورد احساست با يك مرد صحبت كني و اصلا لازم نيست هر احساس و واكنشي كه نسبت به ارتباطت داري را بي‌پرده برايش بيان كني. شما كارهاي ديگري هم داري كه در كنار عشق به شريكت بايد انجام دهي. شايد اين يك حقيقت تلخ براي خانم‌ها باشد اما تحقيقات روان‌شناسان نشان داده، كه هرچقدر زنان بيشتر حرف بزنند و از احساس‌هاي‌شان صحبت كنند و از همه بدتر همه زندگي‌شان را وقف عشق به شريك‌شان كنند، به همان ميزان يك مرد را بيشتر از خودشان دور كرده‌اند.


وقتي مرد ديگر عاشق نيست

محبت يك موضوع 2 طرفه است و تعادل زماني به‌وجود مي‌آيد كه شما به همان اندازه‌اي كه محبت دريافت مي‌كنيد به همان ميزان هم محبت و عشق هديه بدهيد. هديه خريدن، مهمان كردن شريك‌تان به شام يا سورپرايز كردن شريك‌تان اگر از سمت يك مرد باشد خوب و طبيعي است اما اگر اين رفتارها از طرف يك زن به‌صورت پشت سر هم و هميشگي انجام شود هيچ ارزشي ندارد. چون هديه دادن يك ويژگي مردانه به حساب مي‌آيد و اگر يك خانم بيش از اندازه‌اي كه شريكش به او محبت مي‌كند، به او عشق بورزد دير يا زود مرد زندگي‌اش را از خود دور مي‌كند و دكمه عشق يك‌باره در مرد خاموش مي‌شود.وقتي يك زن بيش از اندازه به شريكش محبت كند مرد او را مانند مادرش فرض مي‌كند و يادتان باشد هيچ مردي نمي‌تواند عاشق مادرش شود بلكه فقط مي‌تواند دوستش داشته باشد. پس ياد بگير كه در عشق از شريكت جلوتر قدم بر نداري. از اين‌كه مرد زندگي‌تان براي‌تان هديه مي‌خرد يا براي‌تان وقت مي‌گذارد شرمنده نشويد و به فكر جبران نباشيد چون مردان با انجام اين كارها احساس قدرت مردانه بيشتري حس مي‌كنند.


قبل از قلب، ذهنش را تسخير كن

در شروع يك آشنايي بهتر است خوب به رفتار و واكنش‌هاي شريكت دقت كني تا روحيات او را بيشتر بشناسي. از كساني كه او را مي‌شناسند در مورد سرگرمي‌ها و سلايقش صحبت كن و نقاط اشتراك خودت و او را كشف كن. به‌دنبال اين باش كه شريكت از چه چيزي خوشش مي‌آيد و از چه كارها و رفتارهايي بيزار است. سعي كن شنونده خيلي خوبي براي شريكت باشي چون آدم‌ها بيشتر جذب كساني مي‌شوند كه مطمئن باشند حرف‌هاي‌شان شنيده و درك مي‌شود. وقتي به حرف‌هاي شريكت توجه كني به‌تدريج شعله يك عشق را در او ايجاد خواهي كرد كه براي هميشه ماندني است. به او نشان بده كه برايش اهميت داري و مهم‌ترين شخص زندگي‌ات در او خلاصه مي‌شود. وقتي با او به رستوراني مي‌روي و او مشغول صحبت كردن مي‌شود، هرگز صحبت‌هايش را قطع نكن حتي اگر تلفن همراهت زنگ خورد، مكالمه شريكت را قطع نكن و با اينكار مطمئن باش كه او را بيشتر به سمت خودت جذب كرده اي.


عشق زوري نيست!بيشتر زوج‌ها يكديگر را به دليل نداشتن حس‌هاي رمانتيك سرزنش مي‌كنند. جملاتي مثل ‌توديگر عاشقم نيستي، به من احساس داشته باش جملات متداولي در بين زوج‌هاي جوان است. اجازه بدهيد كه شريك‌تان، خودش باشد و از او نخواهيد كه به خاطر خوشايندي شما واكنش‌هايي را نشان بدهد كه در وجودش نيست. اگر اين فرصت را به شريك‌تان بدهيد كه نقش خودش را بازي كند، به‌تدريج مي‌توانيد با ايجاد فضاي آرامي كه ايجاد كرده‌ايد، عشق را هم بين خودتان به‌وجود بياوريد.


كنترل نامحسوس يادت نره

كيفيت ارتباط با شريكت را بالا ببر و طوري رفتار كن كه او خيالش راحت باشد كه در شرايط سخت و زمان‌هايي كه به شما نياز دارد، در كنارش هستي. اگر مي‌خواهي شريكت را تحت كنترل داشته باشي و مراقب رفتارهايش هستي، بايد طوري ماهرانه اين كار را انجام دهي كه او حس نكند. اين احساس را در شريكت به‌وجود بياور كه بودن با او براي شما همراه با لذت و آرامش است و وقتي شريكت مطمئن شد كه وجودش موجب آرامش شماست، به‌تدريج عشق خودش را به شما نشان خواهد داد. در اين بين تعريف كردن، خيلي مي‌تواند به بهتر شدن ارتباط‌تان كمك كند. يادتان باشد تعريف و تمجيد صرفا از سمت مردان نيست. همانطور كه يك خانم از تعريف شريكش راضي مي‌شود يك مرد هم با تعريف و تحسين شريكش انرژي بيشتري دريافت مي‌كند و بله! درست حدس زديد! با تعريف شريك‌تان عاشق‌تر مي‌شود.


فقط خودت بودن كافي نيست

اين‌كه در حال حاضر چه ظاهري داري يا در چه جايگاه اجتماعي قرار داري مهم نيست! مهم‌ترين چيز اين است كه چه طرز فكري در مورد خودت داري. وقتي در مورد خودت اعتماد به نفس كافي داشته باشي و با شجاعت ديدگاه‌ها و علایقت را مطرح كني، شريكت را مجذوب خودت مي‌كني. بايد بداني نقاط قوت و ضعفت كجاست و يك نكته مهم اين‌كه كمي شوخ طبعي را چاشني ارتباطت كن. اين ويژگي مردانه يا زنانه نيست و همه افراد از هم صحبتي با كساني كه شوخ‌طبع هستند، لذت مي‌برند به‌خصوص اگر آن فرد شريك زندگي‌شان باشد، شادي و عشق بيشتري را تجربه خواهند كرد اما زياد خنديدن هم خيلي خوب نيست و زيبايي شما را از بين خواهد برد. عشق منتظر شماست اما براي رسيدن به زيباترين هديه هستي بايد قدري بيشتر تلاش كرد. اين يك راه يكطرفه نيست. يادت باشد!
سه شنبه 17 اسفند 1390 - 9:36:27 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


سکوت ......


راه استفاده از گوجه فرنگی برای زیبایی13


8 تکه لباسی که هر خانم باید داشته باشد+ مطلب کاربردی


مفيدترين روغن‌هاي گياهي براي انواع مختلف مو


فوت و فن‌های جذاب بودن را یاد بگیرید


میوه ای تابستانی که شما را خوش اخلاق می کند!


طنز: روش شکار شوهر در ایران


راار هایی برای دوست داشتن مردان بدقلق


اندیشه هاااااااااا


متن زیبا ارسالی یکی از دوستان خوب


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

273278 بازدید

93 بازدید امروز

65 بازدید دیروز

546 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2020 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem